Vzdelávanie s avatarom

produktové novinky avatar rozklik

V People Elements dlhodobo hľadáme spôsoby, ako čo najefektívnejšie doručovať vzdelávanie, prispôsobiť ho potrebám každého jednotlivca a zároveň ho udržať dynamické, interaktívne a plne prispôsobené vašim cieľom.

Avatary momentálne vnímame ako posun na ďalšiu úroveň. Na úroveň, kedy využijeme technológie umelej inteligencie a digitálne nástroje, ktorými vieme tento rozvoj posúvať ďalej.

Prečo avatar?

Avatary dokážu poštuchnúť účastníkov tréningu a vyvolať tak u nich očakávané správanie, navyše sú šité na mieru pre každého a vďaka nim vieme účastníkov sprevádzať nielen počas tréningu, ale aj na ich ceste po tréningu.

Keď sa účastníci tréningu opäť stretnú s lektorom, aj keď len s digitálnym, ich emocionálne spojenie sa znovu aktivuje a opäť sa tak obnovuje záväzok vytvorený počas tréningu.

Avatary prinášajú aj nové vedomosti, vďaka krátkym, obsahovo bohatým microlearningovým videám a tiež zvládnu posilniť firemnú kultúru, vďaka stručným pripomienkam. Predstavujú tak efektívne riešenie, ktoré zvyšuje angažovanosť a pomáha prekonávať bariéry v implementácii nových vedomostí.

Naše avatary sú viac než len lektormi, sú partnermi v rozprávaní príbehu vašej značky a posilňovaní charakteru a hodnôt vašej spoločnosti.
Spojte sa s digitálnymi avatarmi a preveďte svoju organizáciu revolúciou v učení a rozvoji.

Vyberte si z ponuky línií:

Podpora vzdelávania

  • Moduly podpory vzdelávania posilňujú pozitívne návyky, zaisťujú pripomenutie kľúčových poznatkov a atraktivitu témy kurzu. Vďaka prítomnosti avatara obnovujú emocionálne spojenie, čo zvyšuje angažovanosť účastníkov.

Microlearning

  • Microlearningové videá napomáhajú optimálnemu spracovaniu a uchovaniu informácií vďaka teórii duálneho kódovania, pričom obsah rozdelený do krátkych, ľahko stráviteľných častí umožňuje prispôsobené učenie kedykoľvek a kdekoľvek.

Firemný booster

  • Pripomienky posilňujú firemnú kultúru a zvyšujú spokojnosť zamestnancov, vďaka čomu dokážu priaznivo vplývať aj na biznis.

Program podľa špecifických potrieb vašich tímov:

Radi vám na mieru pripravíme komplexný program s obsahom a rozsahom podľa vašich potrieb.

Vašim otázkam sa budeme radi venovať a pomôžeme Vám s výberom vhodného riešenia – kontaktujte nás.